תכנון פיננסי וביטוחים - המרכז הישראלי להעברה בין דורית

תכנון פיננסי וביטוחים


במסגרת השירותים שאנחנו מספקים את השירותים הבאים:

 • ייעוץ פרישה להורים
 • תכנון פיננסי לכל המשפחה (הורים+משפחות הילדים)
 • ליווי בהשקעות
 • תכנון פעולות כספיות שישפיעו על העתיד וההורשה
 • טיפול בביטוחי פרט
 • טיפול בחסכונות פיננסיים נוספים

 


 

ליווי מקצועי בתחומי הפיננסים והביטוח

תהליך ההעברה הבין-דורית לא מסתכם רק במסמך אחד, הצוואה. הצוואה הינה תוצר של תהליך מורכב ועמוק אשר מכיל תחומים רבים בחיי המשפחה, בהווה ובעתיד. חלק ניכר מהתהליכים מכסים תחומים כמו מנגנוני פרישה להורים ותכנון העתיד הפיננסי לילדים באמצעות כלים שונים אשר יבטיחו לא רק את שמירת ערך ההון המשפחתי אלא גם יחתרו להגדיל את ערכו עם הזמן.

אנשי המקצוע שלנו אתכם במטרה לספק לכם את כל התנאים לא רק לפרישה נוחה אלא גם במטרה להבטיח את המשכיות המשפחה בתנאים הכלכליים הטובים ביותר.
לפרטים נוספים צרו איתנו קשר.כך תשמרו על הנכס היקר ביותר שלכם - המשפחה והיקרים לכם: באמצעות מעטפת שירותים פיננסיים וביטוחים המביאה בחשבון את כל צרכי המשפחה בהווה ובעתיד

הזמן הטוב ביותר לדאוג למחר הוא היום. היום, כאשר אתם יכולים לקבל את כל ההחלטות הנכונות ברגישות, נחישות ואהבה. היום הוא הזמן הטוב ביותר לדאוג ליקרים לכם לוודא שהנכסים וההון המשפחתי ממשיכים לעבור לדורות הבאים כך שישרתו אותם כמו שאתם הייתם רוצים. היום הוא הזמן למנוע את הקרעים המשפחתיים והמריבות של העתיד, כי זהו כוחו של כסף אם הוא לא מנוהל נכון, יש לו עוצמה מכל הבחינות, לטוב ולרע. 

אנחנו אתכם ברגישות ומקצועיות לסייע לכם לבצע את כל הצעדים הנכונים, זה המומחיות שלנו, זאת החובה שלכם. צרו איתנו קשר ויחד נראה לכם שזה אפשרי, למרות המורכבות והאתגרים, זאת המומחיות שלנו

דברו איתנו בטלפון

זה הזמן להתחיל לתכנן את החיים בגיל השלישי ואת עתיד המשפחה - בהוגנות, מקצועיות ואהבה


  התחבר

  איפוס סיסמה

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  הסדרי נגישות

  בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.