שירותים משפטיים - המרכז הישראלי להעברה בין דורית

שירותים משפטיים


בין השירותים המשפטיים הניתנים ע"י עורכי דין:

 • צוואות
 • ייפוי כוח מתמשך
 • הסכמי מתנות בין בני משפחה
 • העברת מניות בחברות
 • הקמת\סגירת חברות
 • הסכמי מקרקעין
 • ניהול עזבונות

 


 

מעטפת שירותים משפטיים מקצועיים ע"י עורכי דין

העברה בין-דורית חכמה, במטרה שתצליח ותחזיק מעמד לאורך שנים, צריכה להיות מעוגנת ומתועדת בצורה משפטית מתאימה אשר אינה מקום לפרשנות והכי חשוב, תשקף את רצונותיכם ואת החזון שלכם כלפי האחריות המוטלת עליכם.
לשם יצירת מנגנונים משפטיים יעילים, המרכז מספק מגוון של שירותים משפטיים מקצועיים הניתנים על ידי נבחרת מומחים מהשורה הראשונה אשר אמונים על התחום ויודעים כיצד לנתב ולנווט כל תהליך מסוג זה בצורה רגישה ומכילה מתוך הבנה בחשיבותו והרגישות הכרוך בו.
כגוף המרכז את כל הפעילות תחת קורת-גג אחת כל הגורמים המעורבים בתהליך, מסונכרנים אחד עם השני ומוודאים שהלקוח יקבל בדיוק את מה שביקש.

אנחנו איתכם לאורך כל התהליך, מוודאים שהרצונות שלכם יצאו אל הפועל בעתיד בצורה חוקית, הוגנת ואחראית.כך תשמרו על הנכס היקר ביותר שלכם - המשפחה והיקרים לכם באמצעות שיורתים משפטיים מקצועיים ע"י עורכי דין

הזמן הטוב ביותר לדאוג למחר הוא היום. היום, כאשר אתם יכולים לקבל את כל ההחלטות הנכונות ברגישות, נחישות ואהבה. היום הוא הזמן הטוב ביותר לדאוג ליקרים לכם, לוודא שהנכסים וההון המשפחתי ממשיכים לעבור לדורות הבאים כך שישרתו אותם כמו שאתם הייתם רוצים. היום הוא הזמן למנוע את הקרעים המשפחתיים והמריבות של העתיד, כי זהו כוחו של כסף אם הוא לא מנוהל נכון, יש לו עוצמה מכל הבחינות, לטוב ולרע.

אנחנו אתכם ברגישות ומקצועיות לסייע לכם לבצע את כל הצעדים הנכונים, זה המומחיות שלנו, זאת החובה שלכם.צרו איתנו קשר ויחד נראה לכם שזה אפשרי, למרות המורכבות והאתגרים, זאת המומחיות שלנו

דברו איתנו בטלפון

זה הזמן להתחיל לתכנן את החיים בגיל השלישי ואת עתיד המשפחה - בהוגנות, מקצועיות ואהבה


  התחבר

  איפוס סיסמה

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  הסדרי נגישות

  בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.