אודותינו - המרכז הישראלי להעברה בין דורית
 


 

עוזרים לך לשמור על הנכסים, שלמות המשפחה ועתיד הדורות הבאים

המרכז הוא חלק מ-קבוצת תוצר:

המשימה שלנו:

בעשרות השנים הראשונות לחיינו אנחנו עסוקים במירוץ צבירת ההון והנכסים, בהקמת משפחה והתמקדות באיכות החיים שלנו בהווה והנאה מהקיים. בצד זאת, מגיע היום שבו צריך להפנות זרקור אל העתיד, לוודא שהקיים ממשיך לדורות הבאים בצורה חכמה, רגישה ובעיקר כזו שתשמור על שלמות ושלום המשפחה גם בעתיד. זה הזמן לטפל בהעברה הבין דורית, כאשר אתם בשליטה מלאה על התהליך, בזמן שאתם מבינים שההצלחה היא תוצאה של תכנון ומחשבה ארוכי טווח. כי בסופו של דבר הון הוא אמצעי ולא מטרה, המשכיות מוצלחת ומגובשת של הדורות הבאים היא המטרה.

אנחנו מאמינים בשימוש "במיומנויות רכות" כמו תקשורת מקרבת והבנת הסביבה הרגשית במטרה לייצר תהליך הנובע מאהבה ורצון לחלוקה צודקת, כי כסף הוא הרבה יותר מכסף, הוא האמצעי שלנו להבטיח את הרווחה הכלכלית והרגשית של היקרים לנו. אפשר לעשות את זה נכון, זאת החובה שלך כלפיהם.


 


רו"ח יניב וולף, מייסד ומנכ"ל המרכז

רו”ח וולף הינו בעל ניסיון רב שנים בייעוץ וליווי לעסקים בכלל, לעסקים משפחתיים בפרט ובתהליכים מורכבים של העברה בין דורית.
רו"ח וולף צמח בעסק משפחתי של שירותי ראיית חשבון וייעוץ פיננסי ועסקי, במשך 16 שנים.
במהלך פעילותו, בחן את ממשקי ההתנהלות של העסק והמשפחה, גילה את קווי הדמיון והשוני ומצא כי יש לו היכולת להבין, להכיל ולסייע למשפחות באתגרי הניהול המורכבים.
מומחה לניהול פיתוח וליווי עסקים שהצלחות לקוחותיו הינם נר לנגד עיניו ובד בבד טוען שתפקידיו החשובים ביותר הנם אבא, בעל ושומר המשפחה הרחבה.
מאז ומעולם, חרט על דגלו לתת ללקוחותיו את מגוון השירותים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.
נוסף על כך, הוא מרצה באוניברסיטה, מכללות וארגונים שונים בתחומי החשבונאות, המימון והניהול פיננסי והינו אחד מכותבי ומרצי הקורס היחיד בארץ להכשרת מעבירים בין דוריים באקדמיה לפיננסים ב BDO מכשיר אנשי מקצוע כגון עו”ד, רו”ח, אנשי פיננסים ואחרים לשמש כמעבירים בין דוריים ומשמש יועץ מקצועי לוועדה הבין דורית בלשכת סוכני ביטוח בישראל.
אנחנו כאן איתך - משלב התכנון ועד שלב הביצוע, באהבה, משפחתיות ומקצועיות

השיטה הייחודית שלנו

 • ביצוע העברה בין דורית מצריך איש מקצוע שיהיה "איש האמון של המשפחה". או בשמו המקצועי – מתכנן העברה הבין דורית. מתכנן העברה הבין דורית הוא הדמות המקצועית שמלווה את המשפחה ומסייעת לה לעבור את האתגרים השונים בתהליך מורכב זה. המעביר הבין דורי צריך להיות בעל ידע והבנה בכל תחומי ההתמחות השונים, הגם אם אינו מומחה בהם, והוא זה שיעמוד כנציג המשפחה מול כל המומחים וילווה ויבקר אותם בתהליך המקצועי בעבור ובשם המשפחה.
 • הבנה מלאה כי תהליך העברה בין דורית הינו תהליך המצריך חשיבה רחבה ומשולבת במספר רב של תחומים וצרכים הקשורים אחד בשני, כגון צרכים משפטיים, צרכים מיסויים, צרכים פיננסים, צרכים פסיכולוגיים תקשורתיים ועוד.
 • לאור זאת המרכז משמש מקור ידע ומומחיות רחב בכל תחומי ההתמחות הדרושים ומעניק פתרונות וחשיבה סינרגטית על ידי אנשי המקצוע המובילים בתחומם.


ה"אני מאמין" שלנו

המשפחה היא הנכס הכי חשוב שיש לנו בחיים. ועליה אנחנו צריכים לדאוג יותר מכל.

למה אנחנו פה?

נושא העברה בין דורית ובעיקר התמודדות עם מחשבות על מוות עתידי (שבוודאות יגיע מתישהו) והתחשבנויות על כספים ונכסים זה משהו שאף אחד לא אוהב לעשות ובעיקר נוח מאוד "לברוח מזה" ולדחות את הטיפול ל "יום אחר" - אנחנו פה כדי שלא יהיה מאוחר מידי ותצטערו שלא אזרתם אומץ להתמודד עם העניין.

כמו כן יש צורך בהרבה נותני שירותים מקצועיים הנדרשים לתכנונים, חישובים, ובדיקות שונות של הצורך והאפשרויות המיטביות לביצוע העברה הבין דורית.

ובעיקר :

 • אסור לנו להשאיר את העתיד פתוח לפרשנויות וויכוחים.
 • החלטות קשות ומהותיות – נכון לקבל כשאנחנו בשליטה מלאה.
 • אם צברנו כל החיים כספים ונכסים והילדים בסוף יריבו על כספים ונכסים – הפסדנו הכל!


צרו איתנו קשר ויחד נראה לכם שזה אפשרי, למרות המורכבות והאתגרים, זאת המומחיות שלנו

דברו איתנו בטלפון

זה הזמן להתחיל לתכנן את החיים בגיל השלישי ואת עתיד המשפחה - בהוגנות, מקצועיות ואהבה


  התחבר

  איפוס סיסמה

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  הסדרי נגישות

  בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.